Logo

KREMER SPÓŁKA JAWNA
63-640 Bralin, Chojęcin - Szum, ul.Warszawska 72
tel.: 506 978 624

 
Logo

Jesteśmy Firmą z 34 letnim doświadczeniem. Każdy dzień wykorzystujemy na budowanie marki, której warto zaufać.


W 1989 roku Jacek Kremer założył firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Od 1997 roku głównym przedmiotem działalności firmy działającej pod nazwą Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy Jacek Kremer stała się produkcja akcesoriów meblowych. Na początku wykonywanych z tworzywa, z biegiem czasu również z metalu. Można śmiało powiedzieć, że wszystko zaczęło się od plastikowej stopki trójkątnej, która wyprodukowana została dla jednej z wiodących obecnie firm meblarskich w powiecie kępińskim i która to stała się inspiracją do stworzenia logo naszej firmy.

Od 19 lutego 2016 r. przedsiębiorstwo funkcjonuje pod nazwą Kremer spółka jawna. Początkowo firma oferowała kilka wzorów akcesoriów z plastiku, obecnie mamy do zaoferowania klientom około 40 wzorów detali z tworzywa i nieograniczoną ilość detali metalowych, w szczególności nóżek meblowych, które w głównej mierze produkujemy na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami.

Ważnym profilem działalności naszej Firmy jest ekologia. Od samego początku działamy w poszanowaniu środowiska naturalnego, Nasze produkty z tworzywa wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu, które w znacznej części sami przetwarzamy.

Współpracujemy z producentami mebli, zarówno z powiatu kępińskiego jak i całej Polski, a także z zagranicy. Kremer sp. j. to mieszanka tradycji, doświadczenia, wykwalifikowanej kadry, kreatywności, odwagi do zmian i chęci do pracy. To wszystko pozwala nam tworzyć różnego rodzaju ciekawe projekty. Jesteśmy przekonani do rozwoju i wprowadzania nowych technologii, przy wsparciu których możemy tworzyć coraz to nowsze detale. Zmieniamy się dla Was.

Zapraszamy do współpracy